BESNİ DEVLET HASTANESİ
ADIYAMAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
ADIYAMAN BESNİ DEVLET HASTANESİ

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Ekipler

Güncelleme Tarihi: 27/04/2018

 

BESNİ DEVLET HASTANESİ

SAĞLIKTA KALİTE STANDARTLARI BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI LİSTESİ

  KODU: KKY.LS.037

   YAYIN TARİHİ: OCAK 2014

REV. TARİHİ:
MART 2018

        REVİZYON NO: 02

SAYFA: 01

 

 

 

 

 

         

SIRA NO

BİRİMLER

SORUMLULAR

YEDEK SORUMLULAR

1

ÇOCUK SERVİSİ

Zeliha UMDU

Meryem ERDEM

2

DAHİLİYE SERVİSİ

Hatice DUTLU

Hediye ÇELİK

3

ÜROLOJİ SERVİSİ

Gülsüm AYHAN

Tuba ŞAHİN

4

CERRAHİ SERVİSİ

Emrah KUPAL

Gamze KARADOĞAN

5

KADIN DOĞUM SERVİSİ

Ceylan KUPAL

Müfide GÜNGÖRMÜŞ


6

KARDİYOLOJİ SERVİSİYunus Emre BOZKURT
Resul POLAT

7

DOĞUMHANE

Özgül YILMAZ

Elif LEMAN

8

YOĞUN BAKIM(ERİŞKİN)

İpek TEKİNDAĞ

Mehmet DOĞAN


9

PALYATİF BAKIM MERKEZİBurcu ÖZTÜRK
Gaffari DEMİR
 
10

YENİDOĞAN YOĞUN BAKIMRamazan YETEREsra BAHAR

11

DİYALİZ ÜNİTESİ

Perihan ÖZEN GÖK

Emine TÜRKMENOĞLU

12

ACİL SERVİS

Nurettin ÇINAR

Mustafa MUTLU

13

ANESTEZİ

Yakup KILIÇ

Yusuf ARSLAN

14

AMELİYATHANE

Kemal KARA

Bekir YÜCELT

15

BİYOKİMYA LABORATUVARI

Cihat POLAT

Reyhan DAĞVİREN

16

AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Tülay OĞUZ

Melek KIZIL

17

RADYOLOJİ

Fatih UÇAR

Akif DERE

18

FİZİK TEDAVİ ÜNİTESİ

Aykut ÖZYAŞAR

Mehmet Erol KANDEMİR

19

ECZANE

Necla ŞEVGİN

Seher FİGENERGÜL

20

ARŞİV

Ali Rıza BABA

Hamdi KORKMAZ

21

ÇAMAŞIRHANE

Mehmet ORUÇTUTAN

Ali GEÇİT

22

MUTFAK HİZMETLERİ

Ayşe Fatma AKTAŞ

Fatma ERDOĞAN

23

STERİLİZASYON

Mehmet İLHAN

Ahmet GÜNGÖR

24

POLİKLİNİK HİZMETLERİ

Betül ARSLAN

Mehmet SANCAR


25
EVDE BAKIM HİZMETLERİErkan MARKİRTNeslihan CANDAN

26


MATERYOVİJİLANSNecla ŞEVGİN 

27


FARMAKOVİJİLANS
Seher ULUÇAM  

28

ENFEKSİYON KONTROL          HEMŞİRESİSevda YAŞAR 

29
ÇALIŞAN HAKLARI BİRİM            SORUMLUSU Rabia YILDIRIM 
 
30
HASTA HAKLARI BİRİM SORUMLUSUAhmet CİRİT 

31

DİYABET EĞİTİM                  HEMŞİRESİPerihan KARADAYI 

32

GEBE BİLGİLENDİRME          SINIFI EBESİBirgül AYDIN 
 
33

KAN TRANSFÜZYON MERKEZİ SORUMLUSUReyhan DAĞVİREN  




































BESNİ DEVLET HASTANESİ

SAĞLIKTA KALİTE STANDARTLARI BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI LİSTESİ

  KODU: YÖN.LS.037

   YAYIN TARİHİ: OCAK 2014

REV. TARİHİ: KASIM 2014

    REVİZYON NO: 01

SAYFA: 01






         

SIRA NO

BİRİMLER

SORUMLULAR

YEDEK SORUMLULAR

1

ÇOCUK SERVİSİ

Şifa TÜFEKÇİ KAYA

Meryem ERDEM

2

DAHİLİYE SERVİSİ

Esra YILDIRIM AKGÜL

Seher KARATAŞ

3

ORTOPEDİ SERVİSİ

Gülsüm AYHAN

Sevda GÜL

4

GENEL CERRAHİ SERVİSİ

Ayla BARUT

Gamze KARADOĞAN

5

KADIN DOĞUM SERVİSİ

Meral POLAT

Ceylan KUPAL

6

DOĞUMHANE

Özgül YILMAZ

Elif LEMAN

7

YOĞUN BAKIM(ERİŞKİN)

Hatice SİLAH

Seda MAMA

8

DİYALİZ ÜNİTESİ

Perihan ÖZEN

Buket ERDEM

9

ACİL SERVİS

Nurettin ÇINAR

Mustafa MUTLU

10

ANESTEZİ

Seyhan ARSLAN

Elif KILINÇ

11

AMELİYATHANE

Kemal KARA

Oktay İBİŞAĞAOĞLU

12

BİYOKİMYA LABORATUVARI

Cihat POLAT

Reyhan DAĞVİREN

13

AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Tülay OĞUZ

Melek KIZIL

14

RADYOLOJİ

Fatih UÇAR

Akif DERE

15

FİZİK TEDAVİ ÜNİTESİ

Muhsin ERYILMAZ

Eylem KÖÇER ÇAPİK

16

ECZANE

İsrafil ŞENER

Ahmet TEZDURDU

17

ARŞİV

Mikail TURAN

Ali Rıza BABA

18

ÇAMAŞIRHANE

Mehmet ORUÇTUTAN

Nevzat TÜRKMEN

18

MUTFAK HİZMETLERİ

Ayşe Fatma AKTAŞ

Fatma ERDOĞAN

19

YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM

Kübra GÜLPAK

Tülay YÜCEL

20

POLİKLİNİK HİZMETLERİ

Mahmut PURTAŞ

Mehmet SANCAR



































 


BESNİ DEVLET HASTANESİ

SAĞLIKTA KALİTE STANDARTLARI BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI LİSTESİ

  KODU: YÖN.LS.037

   YAYIN TARİHİ: OCAK 2014

REV. TARİHİ: KASIM 2014

    REVİZYON NO: 01

SAYFA: 01






         

SIRA NO

BİRİMLER

SORUMLULAR

YEDEK SORUMLULAR

1

ÇOCUK SERVİSİ

Şifa TÜFEKÇİ KAYA

Meryem ERDEM

2

DAHİLİYE SERVİSİ

Esra YILDIRIM AKGÜL

Seher KARATAŞ

3

ORTOPEDİ SERVİSİ

Gülsüm AYHAN

Sevda GÜL

4

GENEL CERRAHİ SERVİSİ

Ayla BARUT

Gamze KARADOĞAN

5

KADIN DOĞUM SERVİSİ

Meral POLAT

Ceylan KUPAL

6

DOĞUMHANE

Özgül YILMAZ

Elif LEMAN

7

YOĞUN BAKIM(ERİŞKİN)

Hatice SİLAH

Seda MAMA

8

DİYALİZ ÜNİTESİ

Perihan ÖZEN

Buket ERDEM

9

ACİL SERVİS

Nurettin ÇINAR

Mustafa MUTLU

10

ANESTEZİ

Seyhan ARSLAN

Elif KILINÇ

11

AMELİYATHANE

Kemal KARA

Oktay İBİŞAĞAOĞLU

12

BİYOKİMYA LABORATUVARI

Cihat POLAT

Reyhan DAĞVİREN

13

AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Tülay OĞUZ

Melek KIZIL

14

RADYOLOJİ

Fatih UÇAR

Akif DERE

15

FİZİK TEDAVİ ÜNİTESİ

Muhsin ERYILMAZ

Eylem KÖÇER ÇAPİK

16

ECZANE

İsrafil ŞENER

Ahmet TEZDURDU

17

ARŞİV

Mikail TURAN

Ali Rıza BABA

18

ÇAMAŞIRHANE

Mehmet ORUÇTUTAN

Nevzat TÜRKMEN

18

MUTFAK HİZMETLERİ

Ayşe Fatma AKTAŞ

Fatma ERDOĞAN

19

YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM

Kübra GÜLPAK

Tülay YÜCEL

20

POLİKLİNİK HİZMETLERİ

Mahmut PURTAŞ

Mehmet SANCAR